.

Ty i Twój zespół - rozwój osobisty i szkolenia


Rozwój osobisty

Akademia Menadżerska #NManagement to wyjatkowy program składający się z 3 modułów.
Oferta skierowana jest, zarówno do swieżo upieczonych menadżerów niższego i średniego szczebla, jak i tych którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia i chcą się rozwijać.
Warsztaty prowadzone są przez doświadcznych Menadżerów średniego i wyższego szczebla, którzy mają kilkadziesiąt lat doświadczenia zaówno w dużych korporacjach, jak i firmach z sektora MŚP.


Autoprezentacja i wystąpienia publiczne #NSpeech to oferta skierowana dla menadżerów średniego i wyższego szczebla oraz dla Zarzadów Spółek.
Obejrzenie kilku wystąpień na TEDx nie uczyni z Ciebie wytrawnego mówcy.
Dopiero trening zbliży Ciebie do tego celu. My wiemy, jak duży stres przeżywasz…
Weź udział w warsztatach prowadzonych przez Konferansjera z kilkunastoletnim doświadczeniem - często przed wielotysięczną widownią.
Dowiedz się jakie popełniasz błędy i rozwijaj się z najlepszmi.
Warsztaty @NSpeech to dwa moduły pomiędzy którymi odbywasz praktyki w codziennym życiu…

Procesy sprzedaży

W ramach warsztatów Proces sprzedaży #NSales pomagamy firmom tworzyć procesy sprzedażowe oparte na #CX (Customer Experience)!
Pomagamy również rozwijać umiejętności i podnosić efektywność Twoich Pracowników.
Sprzedaż jest procesem opartym na relacji. Nie jest techniką, nie jest też projektem!
Warsztaty prowadzone są przez doświadzonych Trenerów i menadżerów, którzy tworzyli i wdrażali procesy sprzedażowe w międzynarodowych korporacjach takich jak Phillip Moris, Tchibo czy Vision Express.

Szkolenia specjalistyczne - wczesna diagnstyka i optometria

Oferta szkoleń specjalistycznych #NMedical skierowana do szpitali, prywatnych klinik oraz salonów optycznych. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pomaga przenieść szpitalom i prywatnym klinikom część procesów diagnostycznych Szkolenia prowadzone są przez doświadczonyc trenerów, nauczycieli akademickich oraz praktyków w zakresie doboru korekcji optycznej , soczewek kontaktowych, a także w zakresie wczesnej diagnostyki oraz wykorzystania sztucznej inteligencji w badaniach przesiewowych.